Apie Gamedeal.lt

 

Gamedeal.lt tinklapis originaliai buvo kurtas kaip naujienų blogas žaidėjams. Idėja galvoje nešiota ilgą laiką, kol galų gale 2012 metais Gamedeal.lt pirmą kartą išvydo interneto platybių šviesą. Bendrai kalbat, visuomet galvojau, kad 21 amžiuje norint save pilnai realizuoti ir išmėginti jėgas reikia brautis į internetinę erdvę. Taigi, nusprendžiau, jog ilgą laiką puoselėtas hobis turi tapti kūnu ir gyventi tarp mūsų. Sukūriau Gamedeal.lt

Bėgant laikui konkurencija Lietuvoje augo, tad išlaikyti konkurencingą projektą reikėjo pakankamai daug lėšų. Vis dėl to, asmeninė svajonė ir veržlumas lėmė tai, kad Gamedeal.lt 2016 metų pradžioje buvo pertransformuotas į elektroninę parduotuvę, kurioje pradėta pardavinėti Xbox One žaidimus.

Stebint Lietuvos rinką buvo prieita išvada, jog naujų žaidimų pirkimas yra pakankamai brangus hobis, tad nuspręsta parduotuvėje orientuotis į naudotų žaidimų pardavimus. Bėgant laikui parduotuvėje daugėjo užsakymų, susidarė pastovių klientų ratas. Pradėjus reklamuotis užsienyje prasidėjo ir pirkimai iš užsienio. Tuomet reikėjo sukti galvą, kaip tinklapį padaryti draugišką užsienio pirkėjams. 2016 metų pabaigoje nuspręsta tinklapį atnaujinti iš pagrindų ir įvesti daugiakalbystę.

Nuolat bendraujant su klientais supratau, kad yra du žaidėjų segmentai ir konkrečiai sakyti, kad lietuviai orientuojasi tik į naudotų žaidimų pirkimą negalima. 2016-ųjų pabaiga vainikuota itin gausiu naujų žaidimų kiekiu, todėl tai paskatino orientuotis į kitą žaidėjų segmentą – tuos, kurie perka naujus žaidimus ir mėgaujasi jais jau išleidimo dieną. Sėkmingai įvykdyti pirmi užsakymai lėmė, kad Gamedeal.lt iš naudotų daiktų parduotuvės turėjo įkvėpti naują oro gūsį – pradėti vykdyti naujų žaidimų užsakymai.

Viliuosi, jog dar ilgai Gamedeal.lt sugebės pasiūlyti konkurencingas kainas, užtikrins nepriekaištingą aptarnavimą ir nuolatinių pirkėjų ratas tik didės.