Pristatymas

Tinklapyje yra galimybė pasirinkti siuntimo būdą per OMNIVA paštomatus. Tiesiog atsiskaitymo lange pasirinkite šią opciją ir BŪTINAI informacijos vedimo langeliuose nurodykite telefono numerį. Kadangi siuntos yra registruojamos remiantis gavėjo kontaktiniu telefono numeriu, tai ši informacija yra gyvybiškai svarbi ir be jos negalėsiu išsiųsti siuntos. Remiantis OMNIVA pateikta informacija siuntos pasiekia gavėją per 24 valandas.

Siuntimo kaina per OMNIVA paštomatus, nepriklausomai nuo svorio yra fiksuota – 2,50 €.

Pasitikrinti ar Jūsų mieste yra OMNIVA paštomatas ir kurioje vietoje jis yra tiksliai galite paspaudę šią nuorodą: https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai

Dėžutes su kompaktais siųsiu pasinaudodamas Lietuvos pašto paslaugomis. Prekės bus siunčiamos kaip  pirmenybinė siunta, kad žaidimas Jus pasiektų kuo grečiau (pagal praktiką 1-2 darbo dienos). Taip pat siuntinys visuomet bus registruojamas, tad gausite prekės sekimo numerį ir galėsite www.post.lt tinklapyje patikrinti kurioje vietoje yra Jūsų žaidimas. Atsiskaitant rekomenduojama nurodyti telefono numerį, nes atėjus siuntai į vietinį paštą apie jos būvimą būsite informuotas SMS žinute.

Reikia nepamiršti, jog Lietuvos paštas dirba I – V dienomis, tad užsisakę prekę penktadienį ją geriausiu atveju gausite kitos savaitės pradžioje.

Jei perkate produktą skaitmenine forma (CD-KEY), jis bus pristatomas į el.paštą, kurį nurodysite užsakymo formoje. Esant reikalui atspausdintas kodas gali būti siunčiamas ir kitais variantais, tuomet tik pasirinkite norimą ir už jį sumokėkite.

Jeigu norite prekes gauti kuo skubiau ir tiesiai į namus arba į DPD paštomatus, atsiskaitant pažymėkite Jums parankiausią būdą.

Siunčiant prekes per DPD kurjerius iki Jūsų tikslaus adreso – prašau nurodyti tikslų adresą ir kontaktinį telefono numerį.Kitu atveju pristatymo laikas gali labai užtrukti.

Taip pat yra galimybė siųsti į DPD tarnybos paštomatus. Jeigu Jums šie paštomatai arčiau namų ar pakeliui – nurodykite į kurį paštomatą išsiųsti prekes.