Prekių grąžinimas

GALVOJATE APIE PREKIŲ GRĄŽINIMĄ?

Kad prekių gražinimo procesas būtų aiškus, prašau laikytis žemiau nurodytų taisyklių ir kuo skubiau susisiekti tinklapyje nurodytais kontaktais.

Sugadintą, neveikiančią ar ne tą prekę galite grąžinti praėjus nedaugiau nei 2 dienoms po pirkimo. Tokiu būdu galite būti ramūs dėl pilnos sumos, kurią sumokėjote už prekę, atgavimo.

Prašau atkreipti dėmesį, kad perkant naudotus žaidimus viduje esantys kodai galimai jau bus panaudoti pirmojo savininko. Negaliu garantuoti, jog naudotų žaidimų dėžutėse esantys kodai veiks.

Jei taip nutiko, jog netyčia užsakėte ne tą prekę – galite ją gražinti praėjus neilgiau nei 2 dienoms po pirkimo. Taip pat būtina susisiekti su manimi naudojantis tinklapyje nurodytais kontaktais ir nurodyti užsakymo numerį. Tokiu atveju bus grąžinti už pirkinį sumokėti pinigai.

Kadangi ne tos prekės užsakymas yra ne mano problema, turėkite omenyje, kad už prekės atsiuntimą atgal man turėsite sumokėti patys. Rekomenduojama atgal siunčiamą prekę registruoti. Tokiu atveju bus galima stebėti siuntos teorinę būvimo vietą ir apsidrausti nuo siuntos dingimo siuntimo metu. Aš nesu atsakingas už siuntimo metu dingusias siuntas. Pinigai bus grąžinti tuo atveju, kai lygiai tokios pat išvaizdos pakuotė su viduje esančiais daiktais (lankstinukai, kortelės, baterijos ir t.t.) pasieks mane.

Gavęs Jūsų atsiųstą atgal siuntą pinigus Jums į sąskaitą grąžinsiu 2-3 dienų bėgyje.