DUK

Ar galiu atšaukti užsakymą?

Persigalvojot? Jokių problemų! Jei pakeitėt nuomonę, ar suformavote užsakymą to nenorėdami – susisiekite su manimi kuo greičiau. Kontaktų forma yra tinklapyje. Rašydami laišką BŪTINAI nurodykite užsakymo numerį.

Atšaukti užsakymą galite per 4 valandas nuo apmokėjimo. Kadangi man prireikia mažiausiai 4 valandų, kad supakuočiau Jūsų siuntą ir nuvežčiau į pašto skyrių, tai šis laiko tarpas yra Jūsų naudai, per kurį galite atšaukti ar pakeisti užsakymą.

Be jokios abejonės atšaukus užsakymą bus grąžinti sumokėti pinigai.

Kur mano užsakymas?

Vos tik sumokėjus pinigus pradedamas vykdyti Jūsų užsakymas. Išsiuntęs siuntą visuomet nurodysiu Jums siuntos sekimo numerį, kurį suvedę Lietuvos pašto tinklapyje galėsite stebėti kur yra Jūsų siunta. Visos siuntos yra registruojamos ir siunčiamos pirmenybine eile.

Ar galiu pakeisti užsakymą?

Taip, galite, tik iki tol kol jis yra pristatytas į pašto skyrių. Jeigu pastebėjote klaidų užsakyme – informuokite mane kuo greičiau. Pasilieku atsargai 4 valandų tarpą, per kurį galite keisti siuntos sudėti ar pristatymo adresus. Norėdami tai padaryti tiesiog užpildykite kontaktų formą tinklapyje ir nurodykite viską kuo aiškiau.

„Prekės nėra vietoje, tačiau galite užsakyti“. Ką tai reiškia?

Jeigu prie Jūsų nurimos prekės yra užrašas „Prekės nėra vietoje, tačiau galite užsakyti“, tuomet reiškia, kad pristatymo laikas šiek tiek užsitęs. Žaidimo pristatymo terminas į Lietuvą gali trukti nuo 4 iki 14 dienų. Kad būtų lengviau paskaičiuoti ir įsivaizduoti kiek laiko gali keliauti Jūsų norimas žaidimas pateikiu pristatymo schemą.

Naudotų žaidimų užsakymai:

Žaidimas užsakytas iki antradienio 12:00 val. pasieks Vilnių kitą antradienį (po savaitės) – 100 % (tikimybė)

Žaidimas užsakytas iki trečiadienio 12:00 val. pasieks Vilnių kitą antradienį (po savaitės) – 80 % (tikimybė)

Žaidimas užsakytas iki ketvirtadienio 12:00 val. pasieks Vilnių kitą antradienį (po savaitės) – 10 % (tikimybė)

Naujų žaidimų užsakymai:

Žaidimas užsakytas iki antradienio 12:00 val. pasieks Vilnių kitą antradienį (po savaitės) – 100 % (tikimybė)

Žaidimas užsakytas iki trečiadienio 12:00 val. pasieks Vilnių kitą antradienį (po savaitės) – 100 % (tikimybė)

Žaidimas užsakytas iki ketvirtadienio 12:00 val. pasieks Vilnių kitą antradienį (po savaitės) – 60 % (tikimybė)

Jeigu siuntos nepasiekė Vilniaus per nurodytą laikotarpį, reiškias pristatymo terminas užsitęsia dar savaite į priekį. Taigi, jei Jūs užsakėte žaidimą ketvirtadienį (2017-01-05) ir jis nepasiekė Vilniaus ateinantį antradienį (2017-01-10), reiškia, kad jis atkeliaus tik dar kitą antradienį (2017-01-17).

Neveikia žaidimas. Ką daryti?

Jei jau taip nutiko, kad pirktas žaidimas neįsirašo – nusiraminkite. Taip neturėjo būti, bet nutiko. Pirmiausia susisiekite su manimi užpildę kontaktų formą tinklapyje, nurodykite kas nutiko ir parašykite užsakymo numerį.

Naudotam žaidimui suteikiu dviejų dienų garantiją, per kurią galite išmėginti ar žaidimas įsirašo į Jūsų kompiuterį ir ar esate patenkintas pirkiniu. Ilgesnės garantijos suteikti negaliu, nes aš nežinau kaip Jūs laikote žaidimus, kaip juos dėvite ir panašiai. Todėl, mano manymu, per dvi dienas išmėginus pirkinį galima nuspręsti ar jis tenkina Jūsų lūkesčius ar ne.

Ar nusipirkus naudotą žaidimą gausiu jam priklausančius priedus?

Dėja, bet dažniausiai atsakymas yra ne. Kai kuriuose žaidimų pakuotėse yra papildomų žaidimo plėtinių – ginklai, veikėjų aprangos, papildomos misijos ar žemėlapiai. Kadangi šie kodai yra vienkartiniai, tai dažniausiai jie būna jau panaudoti pirmojo savininko. Tačiau nusipirkus naudotą žaidimą galite pirkti visus jam priklausančius priedus ir jie veiks (pvz.: season pass).

Kuo naudotas žaidimas skiriasi nuo naujo?

Pagrindinis argumentas yra kaina. Naudotų žaidimų kaina dažnai yra 30 – 50% mažesnė nei naujų. Ir tai nereiškia, kad keičiasi žaidimo patirtis. Lyginant naują ir naudotą žaidimą galėčiau išskirti keletą skirtumų: naudoto žaidimo pakuotėje esantys papildiniai TIKRIAUSIAI bus panaudoti. Kitas dalykas, naudotas žaidimas nėra įvilktas į plėvelę. Jeigu esate tas pirkėjas, kuris nori pats asmeniškai praplėšti žaidimo pakuotę ir užuosti naujo žaidimo kvapą – teks sumokėti kur kas didesnę pinigų sumą.

Visi naudoti žaidimai mano parduotuvėje yra kruopščiai patikrinami prieš pardavimą. Išbandau juos įrašant į kompiuterį, apžiūriu kosmetinę išvaizdą. Jei yra sulūžusi dėžutė – pakeičiu nauja.